Parasole z nadrukiem ciekawą metodą reklamy

Parasole z nadrukiem
Parasole z nadrukiem

Kto by przypuszczał, że tak prosty przedmiot jakim jest parasol z czasem może stać się bardzo skutecznym nośnikiem reklamy. Parasole z nadrukiem są bowiem bardzo popularnym gadżetem reklamowym wręczanym klientom, którzy od lat wiernie korzystają z usług danej firmy. Obecnie różne nadruki możemy wykonać praktycznie na każdej powierzchni, dzięki czemu również na parasolach może znaleźć się wybrany przez nas obraz. W zależności od jego wielkości i rodzaju oraz ilości użytych na nim kolorów stosuje się kilka metod drukowania.

Należą do nich techniki sitodruku, sublimacji oraz transferu. Jeśli chcemy by nasz parasol był jak najbardziej unikatowy możemy pokusić się również o wykonanie zdobienia uchwytu. Tylko od nas zależy co się na nim znajdzie, czy będzie to logo wykonane metoda tempo-druku, czy wygrawerowana laserowo nazwa firmy. Pamiętajmy jednak, że im bardziej zadbamy o każdy szczegół tym estetyczniejszy będzie nasz parasol. Parasole z nadrukiem reklamowym są też wyjątkowo skuteczne, bowiem jeśli obdarowane przez nas osoby będą przechadzać się z nimi ulicami miasta wówczas dzięki nim otrzymamy dodatkową, darmową reklamę.

Ze względu na to, że takimi parasolami możemy obdarować sporą liczbę osób, nasza reklama będzie bardziej widoczna, a nasi klienci poczują się docenieni tym drobnym upominkiem. Na czaszy parasola z powodzeniem zmieści się logo wraz z nazwą firmy, bądź chwytliwym hasłem reklamowym. Będzie ono dość dobrze widoczne, a jeśli zadbamy o wyjątkowy kształt czy kolory naszego upominku promocyjnego wówczas z pewnością zostanie zapamiętane przez sporą ilość przechodniów.

Obecnie mamy możliwość wyboru między wieloma modelami parasoli. Parasole z nadrukiem mogą być więc składane, automatyczne, damskie, męskie, dziecięce, a nawet dwuosobowe. Ostatnimi czasy zaczęto praktykowanie tworzenia parasoli o większych rozmiarach dla specjalnych klientów, które będą niezastąpione na plaży lub w przydomowym ogródku, a dzięki większej powierzchni reklamowej będą jeszcze lepiej spełniały powierzone im zadanie.